Doprava

Dopravní podmínky

Kupující je oprávněn zvolit si způsob dodávky.

Kupující si může jednak zboží vyzvednout osobně a bezplatně v provozovně prodávajícího na adrese RaD PNEU.s.r.o., Hrušová 68 565 55. Zboží se považuje za dodané jeho předáním a převzetím.

Kupující může dále požádat o dopravu zboží na jím v objednávce určenou adresu v České republice. Zboží se považuje za dodané doručením na uvedenou adresu. Prodávající je povinen zajistit kupujícím požadovanou dopravu za následujících podmínek a nákladů:

  1. 1. DOPRAVA ZÁSILKOVOU SLUŽBOU

    za poplatek 75 Kč, (jednotná cena platná při objednání libovolného množství nových pneumatik, protektorů či nových alu kol)
  2. 2. DOPRAVA

    za poplatek 75 Kč,(jednotná cena při objednání libovolného množství ze sortimentu použitých pneu nebo použitých alu kol)

Objednané zboží bude dle jeho dostupnosti a provozních možností prodávajícího dodáno zásilkovou službou, nebo jiným přepravcem, obvykle do 3 pracovních dnů, nejpozději však do 21 dnů od závazného potvrzení objednávky prodávajícím. Není-li prodávající schopen objednané zboží dodat, je povinen o této skutečnosti neprodleně kupujícího informovat.

David Šedivý

jednatel firmy